pobyt ve tmě - GYNOMAI SEMILY

pobyt ve tmě pro páry - párové pobyty s dětmi

Důvody k pobytu ve tmě pro páry:

 1. harmonické partnerství, které touží ještě po hlubším napojení se na sebe navzájem, skrze hlubší napojení na samého sebe

 2. partneři  potřebující  změnu

 3. partneři, kteří májí pocit,  že již to nemá smysl

 4. partneři  toužící po děťátku

 5. prohloubení vztahu mezi rodičem a dítětem


1) Harmonické partnerství

Prožíváte-li  opravdu, že kráčíte s partnerem po jeho boku, máte možnost tento vztah  ještě prohloubit u 3 denního až 49 denního pobytu v páru. Domeček pro páry vzniknul jako inspirace, kdy mně doprovázel ve tmě můj milovaný manžel a prožitky po fyzické nebo emocionální jsou nepopsatelné. Tyto prožitky jsou pro každého individuální a při společném pobytu se dají okamžitě sdílet a můžete se  hlouběji, až mysticky propojit  na všech úrovních. Když vyzkoušíte, můžete pak sami cítit prospěch a inspiraci, kterou Vám pobyt přinese do vašeho stávajícího partnerství.

Také můžete pociťovat přehlcení povinnostmi, informacemi a vším co nám přináší tato doba. Je to výborný okamžik k zastavení a využití možnosti k hlubokému odpočinutí.

Před pobytem je možno využít saunu nebo venkovní vířivku.


2) Partneři potřebující změnu

Máte pocit, že už jste s partnerem dlouho? Váš vztah zevšedněl, přišly děti a vy jste zjistili, že vše se točí jenom kolem nich? Prostě cítíte, že potřebujete změnu ?

Pobyt ve tmě pro páry může být tím elixírem vášně, intimity, relaxace a zároveň tvořivou inspirací do vašeho vztahu. Jenom se objednat a vyzkoušet. Nezapomínejte prosím, že potřebujete být na tmu připravení oba. Není potřeba tlačit, spěchat. Vše má svůj čas a postup a nechá-li se vše volně plynout , výsledek je ve prospěch všech zúčastněných.

Před pobytem je možno využít saunu nebo venkovní vířivku.


3) Partneři, kteří mají pocit,  že už to nemá smysl

V krátkodobém nebo i dlouhodobém vztahu je velmi důležitá komunikace. Avšak komunikovat o svých pocitech, křivdách, přáních nebo potřebách nás nikdo neučil. Možná málo kdo to viděl a odpozoroval v rodině. Jak to tedy můžeme vědět? Tma nám nabízí úžasný prostor, kde si můžeme připadat sami a zároveň tam máme partnera. Můžeme být jenom v naslouchání a zároveň můžeme být naslouchajícím. Může nám poskytnout bezpečný prostor, kde nevidíme tvář druhého a jeho reakce a naše mysl nezačne hned šahat po vzorci obrany nebo útoku. Může to vést k hlubokým rozhovorům a usmiřovacím procesům.

Nejdříve se bude léčit nemocná mysl, která pak může přijmout ve větším pochopení tu druhou. Příchod do tohoto boudu se může nazvat soucitem a v soucitu není akce ani reakce. Hluboké vnitřní rozhovory, které může slyšet partner, pomáhají k hlubšímu usmíření a pochopení. Buď odejdeme ze tmy jako znova zamilovaný euforický pár, nebo pár který ví, že to nemá smysl,  avšak nebude mezi sebou v boji. To, jak si partneři ve tmě budou naslouchat může vést k vnitřnímu usmíření a vzájemnému pochopení a i kdyby se partneři rozhodli, že odejdou ze vztahu, budou jednat se soucitem k sobě a druhému.

Před pobytem je možno využít saunu nebo venkovní vířivku.


4) Partneři toužící po děťátku

Dnešní přehlcená doba vším má také úskalí, že mnoho párů má velké problémy počít děťátko. Zamýšleli jste se nad hlubším významem proč ? Možná,  než nastoupí žena na hormonální léčbu, by stačilo jít na pobyt ve tmě. Možná opakovaně a nebo stačí jednou po dobu od tří nocí. Před tmou si můžete dopřát uvolnění v sauně nebo prožít koupání ve vířivce pod širým nebem. Dopřejte si houpání v šátku. Partner může do sauny a žena se nechá opečovat jemnou technikou houpání pomocí Rebozo šátku. Po těchto asi 2-4 hodinových uvolňovacích možnostech.  budete rituálně přivedeni do prostoru pro nejniternější chvíle vašeho života. Odbouráte určitě stud, který přináší oči a vyhodnocuje mysl. Zažijete neuvěřitelné mystické propojení v oblasti sexuality. Jenom mít informaci, že než nastoupíme do nepřirozeného vlaku různých vyšetření a procesů, můžete zažít úplně jiný rozměr milovaní a propojení s partnerem. I kdyby z toho nevzniknul nový život, určitě vznikne nový pohled na vaše propojení, nejhlubší propojení.

Před pobytem je možno využít saunu nebo venkovní vířivku.


5) Prohloubení vztahu mezi rodičem a dítětem

Tma je určená jak pro maminky tak pro tatínky s dětmi a všechny rodiče, kteří vnímají propojení s dítětem za velmi důležitou životní zkušenost. Tento nápad ke mě  přišel, když dcerky 7 let a 4 roky velmi toužily po bytí ve tmě se mnou. Každá z nich byla naprosto v klidu a všechny úkony v sebe obsluze jsem dělala s nima a zvládli to úplně bravurně. Jenom nemít obavy :-)

Pobyt do tmy doporučuji od 3 let do neomezeně.

        Přínosy:

             - velice intenzivní vědomý kontakt s děťátkem

            - možnost hluboké komunikace s dítětem

            - překonání strachu ze tmy, ukázání přes sebe že se ve tmě vůbec nic neděje, pokud nic nevytvoří mysl

             - obrovský společný zážitek, který vás obohatí na celý život


cena za

POBYT VE TMĚ pro páry

1 noc            3100,-Kč /noc

3 noci         2960,- Kč /noc

4 - 6 nocí    2860,-Kč /noc

6 - 14 nocí 2400,-Kč /noc

14. a více   2200,-Kč /noc


V ceně:

-  strava 1 x teplá polévka + hlavní jídlo

- ovoce

- veškeré energie

- použití hudebních nástrojů

- použití sauny před pobytem  - neplatí pro pobyt pouze na jednu noc

- veškeré vybaveníV ceně není:

- doprava k nám:)

Rezervace Vám bude potvrzena po uhrazení rezervačního poplatku, který je ve výši 50% z částky.


Zvažujete-li pobyt a je kompletní částka pro Vás příliš,  je možné se domluvit na rozložení platby na 3x.