pobyt ve tmě - GYNOMAI SEMILY

Strava jako výzva

Co od nás můžete očekávat?


Polévku a hlavní jídlo (oběd) nosíme mezi 11:00 až 15:00  . Zároveň se snažíme, aby bylo trvale k dispozici ovoce a  müsli. Během pobytu můžeme pouze dle Vašeho zájmu poskytnout konzultaci o dojmech a prožitcích z pobytu.

Zbytek Vašeho pobytu Vás necháváme nerušeně rozjímat, cvičit, meditovat, zpívat, hrát na hudební nástroje a hlavně rozšiřovat vědomí a ladit se na vyšší mozkové frekvence.


Pouze průvodcujeme:-)

Pokud očekáváte, že Vás budeme kontrolovat, tak to tak není. Nečekejte od nás vojenský dozor, lékařský dohled, jakékoliv omezování, manipulování, zamykání, prostě nesvobodu.

Samotná tma vám bude nejlepším terapeutem.

My se postaráme o výživnou bezmasou nebo veganskou stravu, o teplo a pohodlí spojené z fyzičnem.

Můžeme s Vámi mluvit nebo jenom naslouchat. Pokud však máte během pobytu chuť na cokoli vás opravdu láká, dělejte to. I kdyby to byla jakákoliv věc, je to na vás. I tak věřím, že bude pobyt přínosný a prospěšný tak jak zrovna potřebujete.


Zhasnutí je dobrovolné, stejně jako celý pobyt


Je pouze na Vás, zda si zhasnete a necháte zhasnuto po celou dobu pobytu. Stejně tak jena Vás, zda zůstane po celou dobu nebo odejdete dříve. Nikdo Vás nikdy nebude zamykat a jedná se pouze o Vaši vlastní vůli.


Pokud byste cítili, že máte pocity, které nemůžete zvládnout, není to důvod k přerušení.

Můžete vyzkoušet variantu, že odhadnete, kdy je večer a sednete si před domeček na lavičku. Nadechnete se a vychutnáte pohled na noční oblohu. Určitě pocítíte úlevu, že vše je v pořádku a svět běží dál.

Je to inspirace, jak to můžete zvládnout .


Také tuto variantu můžete i využít v případě kouření, ale myslím, že kdybyste pobyt brali jako výzvu a detox, tak to bude pro vás mnohem přínosnější. No je to na Vás :-) .


Co pravděpodobně zažijete?

Terapie tmou může začít psychickými problémy a zážitky, nebo naopak vizemi či střídáním obojího. Dokud existují psychické nečistoty, mohou se objevovat ve všech fázích  terapie tmou.  Rovněž se může hned po začátku objevovat světlo (světelné chrámy, blesky, světelné oblaky) , avšak jakmile se vynoří duševno, dočasně zmizí.

Tělo se vznáší, létá, mizí a proměňuje se. Sen a skutečnost  se příležitostně mísí, mohou se například zjevovat světelné  úkazy, imaginární bytosti, může zmizet prostor i čas, mohou se rozvlnit  ega a Já až k zážitku  naprosté prázdnoty. - a nejen to.